НАДАЄМО ПОСЛУГИ ЮРИДИЧНИМ ТА ФІЗИЧНИМ ОСОБАМ
З РЕМОНТУ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ

Повний комплекс робіт по обслуговуванню картриджів для принтерів і БФП. Нашим клієнтам ми надаємо безкоштовний виклик,
гнучку систему знижок, а так само можливість отримати підмінний картридж на час ремонту

Наша спеціалізація:


Надання сервісу з ремонту та заправки лазерних принтерів. Ukrmaster.kiev.ua - це команда професіоналів, яка понад 17 років надає широкий спектр послуг в сфері заправки картріджів та ремонту лазерних принтерів.

Наявність власного складу витратних матеріалів і комплектуючих дозволяє максимально оперативно усувати виникаючі проблеми з оргтехнікою. Налагоджені механізми надання сервісних послуг, використання в роботі тільки якісних матеріалів преміум класу дозволяє нашим замовникам бути впевненими в тому, що вся офісна оргтехніка буде працювати безперебійно, а будь-яка несправність буде усунена в найкоротші терміни.

Чому вам варто зупинити свій вибір саме на нашій компанії
1452

постійних корпоративних клієнтів

876

клієнтів обслуговуються щомісячно

63

замовлень щодня


Заправка та ремонт картриджів

Пропонуємо Вам якісну заправку картриджів для лазерних та світлодіодних принтерів (багатофункціональних пристроїв), факсимільних апаратів і копірів HP, Canon, Samsung, Xerox, Brother, Sharp, Epson, Panasonic, Lexmark, Konica, Minolta, Mita, Kyocera, Olivetti, МВ (MB), Ricoh, OKI та інших марок. Заправка картриджа у нас - це не просто наповненням тонером. При заправці картридж розбирається, повністю прочищюється, деякі деталі промиваються спеціальними рідинами,технічні вузли оброблюється мастилами з відповідним призначенням, засипається потрібна кількість якісного тонера відповідно до моделі картриджа, після цього картридж збирається і при необхідності змінюється чіп. Але якісна заправка не гарантує якісну роботу картриджа - в пристрої повинні бути справні всі деталі: деякі деталі зношуються, а деякі псуються з часом. Ми робимо заміну фотобарабанів в картриджах, ремонт картриджів, відновлення картриджів для лазерних принтерів, МФУ, факсів та копірів. Заправляючи і ремонтуючи картриджі у нас, Ви не ризикуєте передчасним виходом техніки з ладу.Ремонт оргтехніки.

Здійснюємо технічне обслуговування - профілактику, чистку і ремонт лазерних принтерів, МФУ (багатофункціональних пристроїв), копірів (ксероксів), факсимільних апаратів (факсів) HP, Canon, Samsung, Xerox, Sharp, Brother, Panasonic, Lexmark, Olivetti, МВ (MB), Ricoh, Toshiba і інших марок. Регулярна профілактика оргтехніки, особливо при інтенсивному використанні,що дає можливість подовжити термін її служби, покращити якість роботи і знизити ймовірність виходу техніки з ладу.Так само пропонуємо Вам:

Ремонт комп'ютерів, ноутбуків, моніторів, налаштування комп'ютерів.

Ремонт блоків безперебійного живлення.

Довіряйте свою техніку професіоналам!

Сервісний центр

З нами ваш принтер буде працювати 24 години 7 днів на тиждень