НАДАЄМО ПОСЛУГИ ЮРИДИЧНИМ ТА ФІЗИЧНИМ ОСОБАМ
З РЕМОНТУ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ

Повний комплекс робіт по обслуговуванню картриджів для принтерів і БФП. Нашим клієнтам ми надаємо безкоштовний виклик,
гнучку систему знижок, а так само можливість отримати підмінний картридж на час ремонту

Наша спеціалізація:


Надання сервісу з ремонту та заправки лазерних принтерів. Ukrmaster.kiev.ua - це команда професіоналів, яка понад 17 років надає широкий спектр послуг в сфері заправки картріджів та ремонту лазерних принтерів.

Наявність власного складу витратних матеріалів і комплектуючих дозволяє максимально оперативно усувати виникаючі проблеми з оргтехнікою. Налагоджені механізми надання сервісних послуг, використання в роботі тільки якісних матеріалів преміум класу дозволяє нашим замовникам бути впевненими в тому, що вся офісна оргтехніка буде працювати безперебійно, а будь-яка несправність буде усунена в найкоротші терміни.

Чому вам варто зупинити свій вибір саме на нашій компанії
home_company_about3
1452

постійних корпоративних клієнтів

home_company_about4
876

клієнтів обслуговуються щомісячно

home_company_about5
63

замовлень щодня


Заправка та ремонт картриджів

Пропонуємо Вам якісну заправку картриджів для лазерних та світлодіодних принтерів (багатофункціональних пристроїв), факсимільних апаратів і копірів HP, Canon, Samsung, Xerox, Brother, Sharp, Epson, Panasonic, Lexmark, Konica, Minolta, Mita, Kyocera, Olivetti, МВ (MB), Ricoh, OKI та інших марок. Заправка картриджа у нас - це не просто наповненням тонером. При заправці картридж розбирається, повністю прочищюється, деякі деталі промиваються спеціальними рідинами,технічні вузли оброблюється мастилами з відповідним призначенням, засипається потрібна кількість якісного тонера відповідно до моделі картриджа, після цього картридж збирається і при необхідності змінюється чіп. Але якісна заправка не гарантує якісну роботу картриджа - в пристрої повинні бути справні всі деталі: деякі деталі зношуються, а деякі псуються з часом. Ми робимо заміну фотобарабанів в картриджах, ремонт картриджів, відновлення картриджів для лазерних принтерів, МФУ, факсів та копірів. Заправляючи і ремонтуючи картриджі у нас, Ви не ризикуєте передчасним виходом техніки з ладу.Ремонт оргтехніки.

Здійснюємо технічне обслуговування - профілактику, чистку і ремонт лазерних принтерів, МФУ (багатофункціональних пристроїв), копірів (ксероксів), факсимільних апаратів (факсів) HP, Canon, Samsung, Xerox, Sharp, Brother, Panasonic, Lexmark, Olivetti, МВ (MB), Ricoh, Toshiba і інших марок. Регулярна профілактика оргтехніки, особливо при інтенсивному використанні,що дає можливість подовжити термін її служби, покращити якість роботи і знизити ймовірність виходу техніки з ладу.Так само пропонуємо Вам:

Ремонт комп'ютерів, ноутбуків, моніторів, налаштування комп'ютерів.

Ремонт блоків безперебійного живлення.

Довіряйте свою техніку професіоналам!

Сервісний центр

З нами ваш принтер буде працювати 24 години 7 днів на тиждень